peugeot_3008_1605styp_215_jpg

Onderhoud & reparaties

Een betrouwbare garage voor al het onderhouds- en reparatie-werk aan uw auto. Tegen een eerlijke prijs.

Lees meer

Verzekeringen & Financiering

Een autoverzekering waarop u kunt vertrouwen. Sluit hem bij ons af! Nu rijden, straks betalen? Wij financieren uw auto.

Lees meer

Afspraak maken

Maak online een afspraak! Vul eenvoudigweg ons formulier in en wij nemen spoedig contact met u op.

Lees meer

Graag stellen wij onze medewerkers aan u voor.

Kwaliteit zonder de mensen die dit leveren bestaat immers niet!  Ons team bepaalt immers of u onze slogan "PCA: Gewoon Goed"  ook aan den lijve ervaart.


receptie Scheemda Kharim Muller


Kharim Muller

> Receptie / Magazijn

kharim@acsl.nl




receptie Scheemda Tessa Snijder




Tessa Snijder

> Receptie / Magazijn

tessa@acsl.nl

 

 

verkoop Scheemda Albert Jan Louwes



 
Albert-Jan Louwes

> Verkoop / Directie

albert-jan@acsl.nl

 

Verkoop Scheemda Fabian Nuus





Fabian Nuus

> Verkoop

fabian@acsl.nl

 

 

 

verkoop Scheemda Gerrie Buurke

 

 


Gerrie Buurke

> Verkoop / Fleet Sales Manager

gerrie@acsl.nl

 

 


verkoop Scheemda Gerrit van Staalduinen

 

Gerrit van Staalduinen

> Verkoop / Directie

gerrit@acsl.nl


 

werkplaats Scheema Rinaldo Gengler

 

 

 

Rinaldo Gengler

> Monteur

rinaldo@acsl.nl
 



werkplaats Scheemda Rene Jager



Rene Jager

> Monteur

rene@acsl.nl

 
 

Actueel

  • Maatregelen Coronavirus

    18-03-2020

    -Wij zijn GEOPEND!-

    Ook bij PCA nemen we maatregelen om de verspreiding van het Coronavirus zo veel mogelijk te beperken. We volgen daarbij de ...

Aangesloten

bovag-aangesloten-zijbalk

logo liggend hetautoservicenetwerk


find us on facebook


Contact

ACSL Louwes Emmen
0591 - 642 424

ACSL Van Staalduinen Winschoten
0597 - 412 824

ACSL Van Staalduinen Stadskanaal
0599 - 725 044

 

Social Media

Volg ons ook op de social media

   icon-facebook

PCA: Gewoon Goed!

Lees meer

Waarom PCA?

  • Service hoog in het vaandel

  • Groot aanbod occasions

  • Persoonlijke service

  • Klant is koning

  • Beste prijs

PCA nieuwsbrief

Vul uw e-mail adres in om onze nieuwsbrief te ontvangen:

E-mail adres:

pca-airco-ventilatie

pca-voordelig-veilig